lyutij V.I.      25 липня 2016 року зупинилося серце патріота України Лютого Василя Івановича.

Він був щирим та відкитим,відповідальним та працелюбним,активно приймав участь у громадській діяльності міста Вугледар.Будучи головою Громадської організації «Спілка шахтарів-інвалідів шахти «Південнодонбаська №3»,увійшов до складу ініціативної групи щодо створеня Громадської ради в місті Вугледар,найперший подав документи і до останнього надхненно працював у Громадській раді на розвиток нашого міста поруч з молодими активістами,мріяв та наближав світле майбутнє нашої країни. Створив історичний фотоальбом до 30-тиріччя шахти Південнодонбаська №3,зібрав багато цікавих матеріалів про наш край та наше місто.

Багато з замисленого ми будемо втілювати,нажаль, без нього,але враховуючи його думки.Віримо,що з небес він бачить і чує нас.Світла пам»ять світлій людині.

Любченко Валерій Валерійович – голова Русанов Микола Олександрович – заступник голови Марінов Євген Вячеславович – заступник голови Чішко Татьяна Юрьївна – секретар Зеленська Олена Іванівна Богатирьова Валерія Юрійовна Мацидонський Вадим Петрович Горшкова Марина Артурівна Короленко Ія Іванівна Шестерньов Денис Геннадійович Кондращенко Володимир Іванович Брігідіна Олена Григорівна Метлов Володимир Іванович Волженцева …