Протокол № 1 (2018 рік)

 Протокол № 1

Загальних зборів
Громадської ради при Вугледарській міській раді

м. Вугледар                                                                  «30» січня 2018 р.

                                                                                          16.30 – 17.00

Присутні: 11

Відсутні :  3

                                                        ПОРЯДОК ДЕННИЙ .

1.Делегування представників діючої громадської ради до ініціятивної групи з підготовки та проведення установчих зборів нового складу громадської ради при Вугледарській міській раді.

2.Ознайомлення з оголошенням КП «Водоканал «ВМР» щодо збільшення тарифів за послуги підприємства.

3.Різне.

 

Голосували : » за » — 11      ,    » проти » —  0       , » утримались »  —   0    

 

З першого питання  слухали :

 

Голова громадської ради при Вугледарській міській раді Метлов В.І.

ознайомив присутніх учасників громадської ради з оголошенням, розміщеним  на офіційному сайті Вугледарської міської ради про створення ініціятивної групи щодо проведення установчих зборів нового складу громадської ради  та запропонував делегувати від діючої громадської ради до ініціятивної групи трьох учасників, а саме :

1.Прокопенко І.М. – секретаря громадської ради, яка двічі була головою  ініціятивних груп щодо підготовки та проведення установчих зборів громадських рад міста Вугледара. (ГО «Театр-Майстер»)

2.Русанова М.О. – заступника голови громадської ради при Вугледарській міській раді, учасника двох скликань громадської ради.(

3.Зеленську О.І. – учасницю соціальної комісії громадської ради. (ОСББ «Молодь-Вугледар»)

Метлов В.В. запропонував проголосувати списком.

Іншіх пропозицій не надходило .

 

Голосували: «за» —  11       , «проти» —   0      , «утрималися» — 0            .

 

Вирішили:

Делегувати від діючої громадської ради до ініціятивної групи  щодо проведення установчих зборів нового складу громадської ради трьох учасників, а саме :

1.Прокопенко І.М. – секретар громадської ради,  двічі була головою  ініціятивних груп щодо підготовки та проведення установчих зборів громадських рад міста Вугледара ( ГО «Театр Майстер»);

2.Русанов М.О. – заступник голови громадської ради при Вугледарській міській раді, учасник двох скликань громадської ради (Вугледарська міська Донецької області партійна організація Всеукраїнської партії «Нова сила»);

3.Зеленська О.І. – учасниця соціальної комісії громадської ради (ОСББ

«Молодь-Вугледар»).

Прокопенко І.М. запропонувала рекомендувати Вугледарській міській раді утворити ініціятивну группу у складі із 5 осіб : 3 учасника від діючої громадської ради, 1 представника від громадських інституцій, не представлених у діючій громадській раді та 1 представника від Вугледарської міської ради.

Голосували:     «за» —     11     , «проти» —    0         , «утрималися» —     0            .

Вирішили:

Рекомендувати Вугледарській міській раді утворити ініціятивну группу у складі 5 осіб : 3 учасника від діючої громадської ради, 1 представника від громадських інституцій, не представлених у діючій громадській раді та 1 представника від Вугледарської міської ради.

 

З другого питання  слухали :

 

Прокопенко І.М. ознайомила присутніх з оголошенням від директора КП «Водоканал «ВМР» в газеті «Мар’їнська нива» від 19.01.2018 щодо збільшення тарифів за послуги підприємства  КП «Водоканал «ВМР»  та  новою калькуляцією тарифу, запропонованого директором комунального підприємства.

Метлов В.І. запропонував надіслати до Вугледарської міської ради та директора КП «Водоканал «ВМР» ЗАПЕРЕЧЕННЯ щодо підвищення ціни на послуги данного підприємства, попередньо обговорене та узгоджене учасниками Громадської ради при Вугледарській міській раді.

 

Голосували: «за» — 11         , «проти» — 0            , «утрималися» — 0

 

Вирішили:

Надіслати до Вугледарської міської ради та директора КП «Водоканал «ВМР» ЗАПЕРЕЧЕННЯ щодо підвищення ціни на послуги данного підприємства.

 

З третього питання  слухали:

 

Прокопенко І.М. доповіла, що ГО «Нове місто» виконує взяті на себе обов’язки щодо проведення Круглих столів на тему «Децентралізація в дії».

22 січня 2018 року було  проведено перший Круглий стіл циклу, запланованого громадською радою.

У лютому 2018 року та у березні 2018 року за планом буде проведено ще 2 Кругліх стола.

 

Голова зборів                                                      В.І. Метлов

Секретар зборів                                                  І.М. Прокопенко

Добавить комментарий